Gaz Alarm Cihazı İsteyene Kombi Bakımı Hediye

Gaz Alarm Cihazı İsteyene Kombi Bakımı Hediye

Doğalgaz kullanılan konutlarda gaz kaçaklarına karşı can ve mal güvenliğinizi koruma altına almak amacı ile firmamızdan temin edeceğiniz tek bir gaz alarm cihazı sayesinde kombinizin bakımını ücretsiz bir şekilde yaptırabilirsiniz.

►►► Normal değeri 100 TL olan kombi bakımını ücretsiz hale dönüştürmek için bu kampanyamızı kaçırmayın diyoruz!

Gaz Alarm Cihazı İsteyene Kombi Bakımı Ücretsiz

Kampanya Hakkında;

  • Kombi bakım uygulaması kampanya gereği gaz alarm cihazı isteyene hediye olduğundan dairede mutlaka kombi bulunmalıdır. Bir kombi için bakım bedeli ücretsiz olarak yapılmaktadır.
  • Birden fazla kombi olduğunda bakım bedeli firmamızın liste fiyatına göre sunulmaktadır.
  • Kampanya gereği bir gaz alarm cihazına bir kombi bakımı hediyedir.
  • Kullanılmakta olan kombinin garantisi bitmiş olmalıdır. Garantili ürünler bakım sözleşmesi bulunan ürünler olduğundan işlem ya da uygulama yapılmamaktadır.
  • Kampanya gereği kombi ile gaz alarm cihazı montajı yapılacak olan adres aynı adres olmalıdır, bakım farklı adresteki kombiye yapılıp gaz alarm cihazı farklı adrese monte edilmemektedir.
  • Kampanyadan bir müşteri bir kez yararlanabilir, çevrenizdekilere ya da yakınlarınıza kampanyadan bahsederek yararlanmalarını sağlayabilirsiniz.
  • Kampanyadan sadece hizmet bölgelerimiz içerisinde olan tüketicilerimiz yararlanabilir. Hizmet vermediğimiz bölgelerde geçerli değildir. Bu konuda bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Unutmayın! “Gaz alarm cihazı hayat kurtarır” Hayatınız bizim için önemli…

Kampanyada yapılacak değişiklikleri, yenilikleri ve kampanyanın sonlandırılması gibi koşullar firmamız tarafından saklı tutulmaktadır. Vakit geç olmadan bu kampanyamızdan yararlanın diyoruz…